Zhodnocujte své peníze v podílových fondech. Jednoduše a s větší jistotou | Investování do podílových fondů
 

Objednejte si schůzku

 

Jméno
Příjmení
E-mail
Text
 

Zhodnocujte své peníze v podílových fondech. Jednoduše a s větší jistotou

Chcete si pravidelně měsíčně dávat nějaké peníze bokem nebo Vám leží peníze na účtě s nulovým zhodnocením, ale nevíte, jak je investovat?  Jestli se k tomu navíc obáváte investovat do něčeho rizikového, jako jsou třeba akcie, a máte málo času, protože se potřebujete věnovat rodině nebo se musíte hodně věnovat práci, mohlo by pro Vás být zajímavé s námi investovat do podílových fondů.

Jak zhodnocovat peníze

Své peníze můžete zhodnocovat v různých druzích aktiv: nemovitostech, dluhopisech, akciích, ve sbírání umění nebo podnikáním. Jednotlivé druhy investičních aktiv se od sebe liší mimo jiné tím, jak moc jejich hodnota v průběhu investice kolísá nahoru a dolů. 

Také pomocí podílových fondů můžete investovat do různých druhů investičních aktiv. A mohou Vám investování hodně zjednodušit.

Proč investovat do podílových fondů

Hlavní předností podílových fondů je, že umožňují jednoduše investovat do aktiv, která historicky rychle rostla na ceně bez toho, že byste investování museli rozumět. A umožňují rychle získat peníze z investice v případě, že je potřebujete.

Aktivem, které historicky zatím osvědčilo svoji schopnost zhodnocovat majetek investorů, do kterého je možné prostřednictvím podílových fondů pohodlně investovat, jsou na příklad akcie. Tak například, pokud bychom vzali kterékoliv období v délce trvání dvaceti let ve Spojených státech od roku 1945, investor do akcií během něho zatím nikdy neprodělal. A navíc činilo průměrné roční zhodnocení 7,3 % oproti tempu růstu 5,5 %, kterým v průměru rostly ceny nemovitostí.

Další velkou výhodou podílových fondů je, že Vám snadno umožní rozložit investici do více různých typů aktiv. Což je podle našeho názoru potřebné, pokud jste v posledních letech hodně investovali do nemovitostí v Česku.

Investování do akcií vs. do nemovitostí v Česku

Jestli jste v posledních letech investovali do nemovitostí v České republice, zejména ve velkých městech, jistě jste spokojení, jak Vám jejich cena hezky rostla. Potíž je, ta, že vyhlídky na další pokračování tohoto růstu už nemusejí být jenom růžové. Mimo jiné proto, že růst cen nemovitostí byl v posledních letech ve většině regionů ČR tažen hlavně supernízkými úrokovými sazbami a poklesem nezaměstnanosti - víc než čímkoliv jiným.

Toto téma je podle nás důležité, takže jsme pro Vás k němu připravili zvláštní video. Podle našeho přesvědčení by pro Vás v situaci, kdy tvoří nemovitosti v České republice většinu hodnoty Vašeho majetku a sázíte tak téměř všechno na jednu kartu, mohlo být zajímavé investovat alespoň částečně také v zahraničí. Pro rozložení rizika. A k tomu jsou podílové fondy vhodné.

Poznejte zdarma, jak podílové fondy fungují

Jestli nemáte s podílovými fondy vůbec žádné zkušenosti a nevíte, jak fungují, stáhněte si e-book v záhlaví tohoto webu.

Investujte do podílových fondů s námi

Když se rozhodnete investovat do podílových fondů naším prostřednictvím, získáte navíc hodně důležitých výhod:

  1. Na poměry podílových fondů nízké poplatky. V tomto směru jsme zašli dál, než jsme sami čekali. Kdybychom neměli jiná povolání, která nás živí, nemohli bychom si zprostředkování fondů tak, jak ho pro Vás máme nachystané, dovolit, protože bychom se tím neuživili.
  2. Můžete snadno investovat v zemích s lepšími populačními vyhlídkami než má Česko. Podívejte se na video a dozvíte se, proč by to podle našeho názoru mohlo být důležité.
  3. Alespoň z části budete investovat mimo Českou republiku. Může to být důležité z důvodu rozložení rizika.
  4. Pokud máte vysilující povolání, chcete se věnovat rodině a ke kapitálovým trhům, akciím a dluhopisům nemáte vztah, můžete zhodnocovat peníze bez toho, že se budete investování učit.
  5. Poradíme Vám, jak provést investici tak, aby její hodnota výrazně neklesla, pokud by došlo v prvních měsících investice k prudkému propadu cen akcií na kapitálových trzích.
  6. Investici jsme pro Vás připravili tak, aby bylo všechno přehledné, jednoduché  a snadno použitelné.
  7. K tomu získáte dvě standardní výhody podílových fondů: Dozor příslušných institucí (nejčastěji centrálních bank) nad činností správců fondů a možnost nejpozději v řádu několika týdnů převést svoji investici zpět na peníze.

Jestli chcete zhodnocovat peníze, ale o investování mnoho nevíte, nechcete se to učit, protože máte náročné zaměstnání a chcete se věnovat rodině, zavolejte nám na 775 70 60 10 nebo vyplňte následující formulář.  Nezávazně se s Vámi setkáme, zodpovíme Vám nejasnosti a když budete chtít, můžete podílové fondy pro zhodnocení peněz použít.

Objednejte si schůzku

Jméno
Příjmení
E-mail
Text